Karabük Merkezde Bir Pastane

Safranbolu’dan Karabük’e

1981 yılında Safranbolu’da Akif ÇAPRAZ, Gürbüz TÜÇEL ortaklığı ile kurulan 1983 yılında Ahmet KONAK birlikteliği ile ve şuanda da Gürbüz TÜÇEL ve Ahmet KONAK varisleri ile devam eden Karabük Güven Pastanesi, hijyenik mamul üretmeyi ilke olarak edinmiştir.

Tecrübeli Personel

Çalışana değer veren, çalışanın, emeğini mamulüne yansıtmasını ilke edinen GÜVEN PASTANESİ’nin İmalathane Baş Sorumlusu Tahir UÇAR, kurulduğu günden bu yana kendini geliştirerek kalitesinden ödün vermeden aralıksız çalışmaktadır. Daha nice yıllara diyor, ustamıza başarılar diliyoruz.

Güncel Pastacılık

Sloganımız, imalatta kullanılan malzemelerin kaliteli ve ustaların yetişmiş elemanlardan seçilmiş olmasından geliyor. İmalatta ürünü kaliteli yapan kullanılan malzemedir. Standardını bozmadan tecrübeli ellere emanet edilen GÜVEN PASTANESİ pastacılık fuarlarını ve yenilikleri takip ederek Güncel Pastacılığı sürdürmektedir.

Kılık kıyafetine önem veren, müşterisine saygıyı ön planda tutan servis anlayışımızla, sizlerin her zaman takdirinizi almaya devam edeceğiz. Aile pastanesi olma özelliğini sürdüren pastanemiz, sizlerden gelen tenkit ve takdirleri her zaman değerlendirmiştir.

Tecrübeli Personel ve mutlu yüzler, size yansıyan en önemli unsurumuz. Damak zevkinize müjdeler olsun.

Güven Pastanesi Ailesi